Example apartment cover
Üldinfo

Kodu, kus kõigil on hea olla

Iga sisustusprojekt on omanäoline. Meie eesmärk oli luua kooskõla ümbruskonna, arhitektuuri ja nüüdisaja vahel ning saavutada helgelt hubane, luksuslik, tänapäevane ja ajatu interjöör, kus kõik detailid on viimseni läbi mõeldud ning mugavalt ja funktsionaalselt kasutatavad.

Rohelusega ümbritsetud naturaalsetes toonides korter mõjub rahustavalt, andes seejuures tulevastele elanikele võimaluse oma dekoreerimisoskuste realiseerimiseks. Esikus, lastetoas ja magamistoas on eritellimustööna valminud garderoobikapid ja panipaigad, mis on ühteaegu nii stiilsed kui ka praktilised.

Tööpindu peab olema kerge puhtana hoida, mistõttu on kööki valitud naturaalsed ja looduslähedased materjalid. Efektsust lisavad reljeefsed spoonitud pinnad kappidel ja ustel. Korteri süda on erilahendusega köök, mille valmistamisel oli meie lennukate ideede elluviija ja lõpptootja pikaaegne koostööpartner ARS Sisustus.

Korteri söögiala, köök ja elutuba on ühendatud harmooniliseks tervikuks, et saavutada optimaalne ruumilahendus ja hubasus. Üldpildi muudab täiuslikuks Limehouse Designi ülimalt mugav terrakotakarva diivan.

Magamistubades on pehmetes toonides luksuslikud voodid. Ülejäänud magamistoa sisustuse on Limehouse Design teieni toonud Hollandi ja Belgia mööblitootjatelt. Isikupära lisavad huvitava disainiga öökapivalgustid ning muud detailid, mis olustikku veelgi täiustavad.

Tänu oma pikaaegsele kogemusele ja suurele pühendumusele lõime kodu, kus kõigil on hea olla.

Tutvu ka teiste näidiskorteritega

Kontakt

Kuuled juba merekohinat?

Võta meiega ühendust

Merirahunovira.ee
Tutvu meie teiste projektidega:
  • http://laheranna.ee/
  • https://dashaus.ee/avaleht/
  • https://buroo31.ee
©2019 All rights reserved.
Popup Background

Luksuslik ja vaikne Merirahu avab end külastajatele.

Tule kliendipäevale

21.01 kell 12-16. Merekalju 8.

Asume Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahel