Example apartment cover
Üldinfo

Inspiratsioon – liivarand, kõrkjad ja päike!

Kerge ja lihtne interjöör, mille aktsendiks on eelkõige vorm.

See on tõelise sisemise rahuga kodu, kus on tunda seda kergust, mille mere ääres elamine tekitab. Sisekujundaja eesmärk oli luua minimalistlik ja moodne interjöör, mis oleks soe ja hubane, ilma liialdusteta. Mere lähedus soosis liivakarva toonide läbivat kasutamist kogu korteris. Esikohal on valgus ja vorm, mis loob taotluslikult pehme ja hubase üldmulje.

Et korterit mitte üle möbleerida, on iga mööbliese valitud hoolikalt kaalutledes.

Köök ja garderoobid on valminud eritellimusel koostöös Kromo Disainiga. Elutoa pehme mööbel ja riiulid on BoConcepti valikust. Söögitoa pärliks on Bent Hanseni valikust pärinev lahtikäiv söögilaud, et vajadusel mahutada laua ümber rohkem inimesi.

Heledalt taustalt tulevad ELKE Mööbli skulptuursed mustad lauad ja taimepotid eriti hästi esile. Elutuppa ja magamistuppa toovad soojust ja pehmust luksuslikud valged Uus-Meremaa lammaste villast vaibad, mille mummulist struktuuri võib võrrelda kiviklibuga rannas.

Suured klaaspinnad lisavad ruumile avarust ja loomulikku valgust. Korteri terrass on lisaväärtus just eriti soojemal ajal, pakkudes võimalust ruumi laiendada. Avades terrassiukse, on õhus tunda mere hõngu.

Viimast lihvi lisavad detailid panevad ruumi päikseliselt särama – kollane on just praegu tõusev trendivärv, mida interjööris kasutada. Imelise Nüüd Ceramicsi portselani õrnalt kumav kollane koos Mare Kelpmani pehmete pleedide ja patjadega on selle kodu täiuslikud aksessuaarid. Korteri krooniks on aga kindlasti Priit Pärna „Päevalill“. Selles kodus on oma koha leidnud vaid erilise vormiga, samas praktilised esemed, mis tõesti lisavad elule väärtust.

Tutvu ka teiste näidiskorteritega

Kontakt

Kuuled juba merekohinat?

Võta meiega ühendust

Merirahunovira.ee
Tutvu meie teiste projektidega:
  • http://laheranna.ee/
  • https://dashaus.ee/avaleht/
  • https://buroo31.ee
©2019 All rights reserved.
Popup Background

Luksuslik ja vaikne Merirahu avab end külastajatele.

Tule kliendipäevale

21.01 kell 12-16. Merekalju 8.

Asume Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahel