Example apartment cover
Üldinfo

Luksus, hubasus ja disaintooted

Elamurajooni uhket ümbrust silmas pidades on suurejoonelisi elemente oskuslikult integreeritud ka selle korteri disaini. Pehme minimalism, soliidne linnalikkus ja särtsakad värvid rajavad hubase tee hiilguseni.

Läbi kahe korruse kulgev 4-toaline suure terrassi ja maast laeni akendega korter viib luksuse uuele tasemele. Väärikas ja elegantses interjööris on viimistlusmaterjalidena kasutatud sametit, spooni, looduslikku kivi, klaasi ja messingit.

Tammespooniga köök ja oskuslik garderoobilahendus on valminud koostöös Eesti disaini lipulaeva ARS Sisustusega.

Ülemisel korrusel asuv söögiala koos suure elutoaga sobib nii kahekesi olemiseks kui ka pere ja sõpradega koosviibimiseks. Efektne vitriinkapp pakub lisaruumi sööginõudele ning suur söögilaud ja mugavad samettoolid mahutavad laua ümber einestama ka suure seltskonna. Disainlaevalgustid tagavad hämaral ja pimedal ajal mõnusa atmosfääri.

Alumise korruse suures magamistoas on luksulik voodi ja hubasust loovad valgustid. Limehouse Designi jooniste järgi loodud ning ARS Sisustuse toodetud funktsionaalse sisuga garderoob on iga naise unistus. Kõike seda kroonib aknaga vannituba, millest avaneb imeline vaade ümbruse rohelusele.

Lastetoas on piisavalt ruumi, et eraldada magamisala mängu- ja puhkealast. Luksuslik voodi ja eriliste käepidemetega garderoobikapid muudavad magamisala tõeliselt hubaseks pesaks. Mängualale on uutel omanikel võimalus ise vastavalt lapse soovidele ja vanusele valida lisasid – olgu tegemist televiisori, mängukonsooli, mänguasjakastide või muuga.

Suure pühendumise ja positiivse energiaga lõime kodu, mille luksus, hubasus ja disaintooted täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Tutvu ka teiste näidiskorteritega

Kontakt

Kuuled juba merekohinat?

Võta meiega ühendust

Merirahunovira.ee
Tutvu meie teiste projektidega:
  • http://laheranna.ee/
  • https://dashaus.ee/avaleht/
  • https://buroo31.ee
©2019 All rights reserved.
Popup Background

Luksuslik ja vaikne Merirahu avab end külastajatele.

Tule kliendipäevale

21.01 kell 12-16. Merekalju 8.

Asume Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahel