Example apartment cover
Üldinfo

Killuke luksust mere ääres.

Süd viimistluspakett, mis on saanud innustust päikesetõusu valgusest, pöördus sisekujundaja nägemuses hoopis vastupidiseks. Värvilahenduse inspiratsiooniks sai õhtutaeva vaskne kuma ja läbivaks emotsiooniks suveõhtu mahe briis.

Looduses tabab pilk tihti täiuslikku värvimängu ja põnevaid kooslusi. Sama on püütud teha siinsetes ruumides, kombineerides vastandlikke vorme ja lõpetatud vaateid, jättes samas ruumi loomingulisele õnnele.

Selle korteri kujundamisel oli olulisim partner Sisustusstuudio Atelier, kelle valikust pärineb nii mõnigi karakteriga Itaalia toode.

Mugav sulesisaldusega diivan Ditre Italia on ebatraditsiooniliselt avatud köögi poolelt ning kanga valik kordab seinte ja moodulmööbli tonaalsust. Vaskne läige on ka elutoa sametistel kangastel – tumbal Saba Italia ja diivani dekoratiivpatjadel. Ruumile lisab sügavust must viskoosvaip kontrastse valge diivanilauaga Meridiani. Diivanilaua lummavalt lihtsat graafilist joont jätkab elutoa kõrge põrandavalgusti.

Elutuba on võimalik laiendada avara ja päikselise terrassi arvelt. Sinna on Norr11 ja Casa Studio abiga sisustatud sotsiaalse elustiili nautimiseks ideaalse planeeringuga mõnus puhkeala, kuhu kutsuda sõpru suveõhtut veetma. Terrassimööblit valides oli oluline nii toodete kvaliteet, et need meie tujukas ilmas kestaks, kui ka disain, mis kannaks sama kujunduslikku tervikut kogu korteriga.

Korteri süda on kindlasti köök, mis valmis koostöös salongiga Emerante, söögilaud pärineb firmalt Mesons. Heledale puitpõrandale sekundeerivad köögimööbli tume spoon ja hele marmor. Glamuuri lisab kõrgem vasekarva köögisaar, millele saab pidulikkuse loomiseks paigutada kauni lillebuketi, puuviljad või šampanjajahuti koos omanäoliste disainpokaalidega. Pikk konsoolne söögilaud on põneva klaasjalaga, jättes stiilselt õhulise mulje. Värvikombinatsioone ja sisustust aitavad siduda käsitsi viimistletud vasksed keraamilised rippvalgustid söögilaua kohal. Kirsiks tordil on prantsuse kunstniku Ghislaine de Bragelonne’i maal Tallinn Portrait Galleryst.

Luksuslike alpakavillast pleedide ja patjadega magamistuba on šikk ja hubane pesa, millele lisab iseloomu ja energiat andeka noore vene kunstniku Aleksei Vasilievi maal „Punane nokamüts“. Särtsakas punane ja mündiroheline korduvad ka toa aksessuaarides. Kesksel kohal on salongist Now pärit minimalistliku joonega voodi Aupring, mis on oma iseloomulike alumiiniumdetailidega tõeline disainiklassika. Rippvalgustid voodi kõrval on Louis Poulseni disain.

Mahukas garderoobikapp on eritellimus Kromo Disainist.

Lastetoa värvilahendus sobitub hästi kogu korteriga ega mõju lapsikult. Kodu interjöör mõjutab kindlasti meie loovust ja keskendumisvõimet. Seepärast on lastetoa põhitooniks rahulik, aga samas julge roheline. Kombineerides rohelist erinevate punaste, kollaste või siniste toonidega, saab toa muuta meelepäraseks nii poisile kui ka tüdrukule. Lastetuba on sisustatud Itaalia tootja Nidi toodetega Atelieri valikust. Tuba on meeldivalt neutraalne, laps saab sellele lisada just oma isikupära ja maailmavaate.

Tutvu ka teiste näidiskorteritega

Kontakt

Kuuled juba merekohinat?

Võta meiega ühendust

Merirahunovira.ee
Tutvu meie teiste projektidega:
  • http://laheranna.ee/
  • https://dashaus.ee/avaleht/
  • https://buroo31.ee
©2019 All rights reserved.
Popup Background

Luksuslik ja vaikne Merirahu avab end külastajatele.

Tule kliendipäevale

21.01 kell 12-16. Merekalju 8.

Asume Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahel